Komentāri
Velomaratona laikā Rīgā gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi
FOTO: LETA

Saistībā ar Rīgas Velomaratonu svētdien, 31. maijā, pilsētā tiks ieviesti būtiski satiksmes ierobežojumi, tostarp jau no 30. maija vakara transportlīdzekļiem būs slēgta 11. novembra krastmala.

No 30. maija plkst. 19.00 līdz 31. maijam plkst. 20.00 tiks slēgta transportlīdzekļu kustība 11. novembra krastmalas posmā no Akmens līdz Vanšu tiltam un krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Bīskapa un Poļu gāti). Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi šajos ielu posmos tiks ieviesti jau no 30. maija plkst. 17.00.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Minētajā laika posmā Valsts policija nepieciešamības gadījumā organizēs transportlīdzekļu divvirzienu satiksmi Pils ielas posmā no Miesnieku ielas līdz Doma laukumam un pašā Doma laukumā.

31. maijā tiks slēgta transportlīdzekļu kustība:

  • no plkst. 9.00 līdz 16.00 Krasta ielā, virzienā un posmā no Akmens tilta līdz Dienvidu tiltam;
  • no plkst. 9.45 līdz 16.00 uz Dienvidu tilta, virzienā uz Pārdaugavu no Krasta ielas uzbrauktuves līdz Bauskas ielai (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta satiksme);
  • no plkst.10.00 līdz 16.00 Bauskas ielā no Dienvidu tilta apļa līdz Mūkusalas ielai, Mūkusalas ielā no Bauskas ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplī zem Salu tilta, Akmens tilta tunelī, Kuģu ielā, Trijādības ielā, Raņķa dambī, Balasta dambī, uz Vanšu tilta (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta satiksme), Jēkaba ielā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Doma laukumam, Doma laukumā, Bīskapa gātē no Doma laukuma līdz 11. novembra krastmalai.

No 30. maija plkst.17.00 līdz 31. maijam plkst. 20.00 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt Citadeles ielas posmā no Torņa ielas līdz Pils laukumam, 31. maijā no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00 – Kuģu ielā (Daugavas pusē), Torņa ielā, Jēkaba ielā un Bīskapa gātē. Balasta dambī apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi būs spēkā no 30. maija plkst. 19.00 līdz 31. maijam  plkst. 16.00

Autovadītājiem jāņem vērā, ka braucienu laikā Valsts policija regulēs, ierobežos vai nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi minētajos maršrutos, kā arī no plkst. 8.00 līdz 10.00 un no plkst. 16.00 līdz 18.00 nepieciešamības gadījumā ierobežos satiksmi norobežojošo barjeru uzstādīšanai un demontāžai.

Rīgas dome aicina iedzīvotājus ar izpratni attiekties pret nepieciešamajiem satiksmes ierobežojumiem.

Lasi vēl