Velo konkurss tuvojas finiša taisnei – balso par savu favorītu!

0 Komentāru
Velo konkurss tuvojas finiša taisnei – balso par savu favorītu!
Foto: Ieva Siugale

”Autoeksperta” velo konkursa fani, dalībnieki un viņu atbalstītāji! Konkurss tuvojas finiša taisnei un jau 6. jūnijā uzzināsim velo konkursa uzvarētāju, kurš savā īpašumā kā balvu no ”Autoeksperta” saņems ”Thule” velosipēda turētāju. Tāpēc atbalsti un balso savu konkursa favorītu – balsot vari līdz 6. maija plkst. 9.59, pēc tam balsojums tiks slēgts!

Tātad, līdz 6. jūnija plkst 9.59 vari balsot, bet tās pašas dienas plkst. 13.00, ”Autoeksperta” birojā notiks svinīga balvas pasniegšana, kuru varēsi skatīties tiešraidē Skaties.lv Facebook profilā!

Bet tagad vēlreiz atgādināsim par konkursa dalībniekiem!

Ieva Siugale

Ievai patīk ceļot, tāpēc konkursa laikā viņa vairākkārt devusies garākos izbraucienos uz jūru, gar Rīgas HES dambi un citviet.

Vairāk par Ievas piedzīvojumiem vari lasīt te!

Kaspars Solims

Kaspars konkursa laikā ar saviem puikām devās uz sacensībām uz Prāgu. Tā kā puikas trenējas BMX tad lieki piebilst, cik noderīgs bija ”Thule” velo turētājs ceļojuma laikā.

Mārtiņš Ancāns

Mārtiņš pats ir velosporta entuziasts un gandrīz katru nedēļas nogali dodas uz velo sacensībām – ritenis tiek ērti piestiprināts pie ”Thule” turētāja un aidā!

Balso par savu favorītu!

Atbalsti savu favorītu! Saistītais raksts

Rezultāti:
41%

Ieva Siugale

57%

Kapars Solims

2%

Mārtiņš Ancāns

0 Komentāru