Komentāri
Velo konkurss tuvojas finiša taisnei – balso par savu favorītu!
Ieva Siugale

”Autoeksperta” velo konkursa fani, dalībnieki un viņu atbalstītāji! Konkurss tuvojas finiša taisnei un jau 6. jūnijā uzzināsim velo konkursa uzvarētāju, kurš savā īpašumā kā balvu no ”Autoeksperta” saņems ”Thule” velosipēda turētāju. Tāpēc atbalsti un balso savu konkursa favorītu – balsot vari līdz 6. maija plkst. 9.59, pēc tam balsojums tiks slēgts!

Tātad, līdz 6. jūnija plkst 9.59 vari balsot, bet tās pašas dienas plkst. 13.00, ”Autoeksperta” birojā notiks svinīga balvas pasniegšana, kuru varēsi skatīties tiešraidē Skaties.lv Facebook profilā!

Bet tagad vēlreiz atgādināsim par konkursa dalībniekiem!

Ieva Siugale

Ievai patīk ceļot, tāpēc konkursa laikā viņa vairākkārt devusies garākos izbraucienos uz jūru, gar Rīgas HES dambi un citviet.

Vairāk par Ievas piedzīvojumiem vari lasīt te!

Kaspars Solims

Kaspars konkursa laikā ar saviem puikām devās uz sacensībām uz Prāgu. Tā kā puikas trenējas BMX tad lieki piebilst, cik noderīgs bija ”Thule” velo turētājs ceļojuma laikā.

Vairāk par Kaspara piedzīvojumiem vari lasīt te!

Mārtiņš Ancāns

Mārtiņš pats ir velosporta entuziasts un gandrīz katru nedēļas nogali dodas uz velo sacensībām – ritenis tiek ērti piestiprināts pie ”Thule” turētāja un aidā!

Vairāk par Kaspara piedzīvojumiem vari lasīt te!

Balso par savu favorītu!

Atbalsti savu favorītu! Saistītais raksts

Rezultāti:
41%

Ieva Siugale

57%

Kapars Solims

2%

Mārtiņš Ancāns

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl