Vēlies braukt ar policijas auto? RPP rīko veco spēkratu izsoli

2 komentāri
Vēlies braukt ar policijas auto? RPP rīko veco spēkratu izsoli

Šā gada 7. decembrī Rīgas pašvaldības policija grasās rīkot izsoli, kurā pārdos astoņas Rīgas pašvaldības policijas automašīnas. Izsole tiks rīkota ar lejupejošu soli un nosacītā cena teju 20 gadus vecajām automašīnām svārstās no 181,50 līdz 726 eiro.

Automašīnu vērtību pirms izsoles rīkošanas noteicis eksperts, teikts policijas paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, par 726 eiro tiks izsolīts 1998. gada “Opel Frontera”, par 181 eiro – “Ford Escort”, par 605 eiro – Ford “Transit”, bet par 217 eiro – “Renault Kangoo”. Izsolītas tiks arī citas automašīnas, un vairāk informācijas var atrast te!

Lēmums par izsoles ar lejupejošu soli rīkošanu pieņemts pēc tam, kad pagājušā gada augustā šīs automašīnas neizdevās pārdot izsolē ar augšupejošu soli. Toreiz pārdotas tika deviņas automašīnas, taču pircējs atradās tikai vienam transportlīdzeklim.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl