Vasarā šoferīšiem laikus jāplāno braucieni, jo uz autoceļiem sākušies remontdarbi. Uzzini, kur satiksme būs lēnāka!

6 komentāri
Vasarā šoferīšiem laikus jāplāno braucieni, jo uz autoceļiem sākušies remontdarbi. Uzzini, kur satiksme būs lēnāka!
Ekrānšāviņš/ Latvijas Valsts ceļi

Autovadītājiem visā Latvijā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un laikus jāplāno savi braucieni, īpaši darba nedēļas nogalē, jo visā valsts autoceļu tīklā turpinās būvdarbi, pašlaik tie notiek jau 60 valsts autoceļu posmos.

Kā informē VAS “Latvijas Valsts ceļi” Satiksmes informācijas centrs un Komunikācijas daļa, remontdarbu laikā pie Rīgas HES (A5) var būt būtiski palēnināta satiksme, īpaši rīta un vakara stundās. Līdzīgi var būt arī Ulbrokā (P5), Siguldā, kur notiek krustojuma rekonstrukcija, kā arī uz Ventspils šosejas (A10) pie tilta pāri Lielupei un posmā starp rotācijas apļiem pie Tukuma.

Joprojām visvairāk remontdarbu posmu ir uz Ventspils šosejas, vairākos posmos remontdarbi notiek arī uz Liepājas šosejas. Vairāk nekā stundu papildu laiks ceļā jāierēķina posmā no Daugavpils līdz Medumiem (A13), kur satiksmi regulē ar deviņiem luksoforu pāriem.

Satiksmes ierobežojumi būvdarbu laikā ir arī citviet Latvijā

Pierīgā uz autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) Ulbrokā, kur palēnināta satiksme var būt pie rotācijas apļa. Līdz 20. jūlijam uz šī paša ceļa (P5) ir slēgts posms no Tīnūžiem līdz Ogrei, apbraukt šo posmu var pa vietējās nozīmes ceļu Ogre–Jugla (V968), reģionālo ceļu Tīnūži–Koknese (P80) un Daugavpils šoseju (A6)Ierobežojumi ir arī uz autoceļa Rīga-Carnikava-Ādaži (P1) no Rīgas robežas līdz Garciemam. Tāpat atsākti arī Ķekavas tilta pārbūves darbi uz autoceļa Mežvidi-Baldone (P91).

Vidzemē autovadītājiem jārēķinās ar vairākiem luksoforiem un palēninātu satiksmi

Uz Valmieras šosejas (A3) pirms Valkas drīzumā luksoforu posmu skaits var sasniegt deviņus, darbi turpinās arī abpus Valmierai posmā no Rubenes līdz Mellupes tiltam. Seguma pārbūves darbi notiek uz Valmieras šosejas (A3) no Braslas tilta līdz Straupei. Tāpat turpinās Vidzemes šosejas (A2) un Zinātnes ielas krustojuma rekonstrukcijas darbi Siguldā – rīta un vakara stundās tur iespējama palēnināta satiksme. Siguldā šoferus sagaida luksofori uz tilta pār Gauju (P8), uz šī paša ceļa remontdarbi tiltam pār Mazo Juglu pie Suntažiem. Ceļa pārvada pārbūves darbi rit arī uz Vidzemes šosejas (A2) Augšlīgatnē, savukārt uz autoceļa Kocēni–Limbaži–Tūja (P11) pirms Umurgas Valmieras virzienā satiksmi sešos posmos regulē ar luksoforiem. Uz autoceļa Valmiera–Cēsis–Drabeši (P20) posmā no Cēsīm līdz Vidzemes šosejai (A2) pieci posmi ar luksoforiem, bet uz autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) posmā no Brežģa kalna līdz Vecpiebalgai četri posmi ar luksoforiem;

No Augšlīgatnes līdz Nītaurei (P32) satiksmi regulē ar luksoforiem piecos posmos, seši luksoforu posmi arī pirms Gulbenes, braucot no Madonas puses (P37).

Latgalē ar ceļa remontdarbiem un satiksmes ierobežojumiem jāsaskaras vien pāris vietās

Šobrīd notiek būvdarbos uz autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36) posmā no Rēzeknes līdz Audriņiem luksoforu posmu skaits drīzumā sasniegs trīs. No Daugavpils līdz Medumiem (A13) satiksmi regulē deviņi luksoforu pāri, bet no dzelzceļa pārbrauktuves līdz Ludzai (A12) – septiņi posmi ar luksoforiem.

Ar ko jārēķinās šoferiem Zemgalē?

Uzsākti būvdarbi uz autoceļa Aizkraukle–Jēkabpils (P76) no dzelzceļa stacijas Daugava līdz Salai. Posmā no Bārbeles līdz Skaistkalnei (P89) satiksme tiek regulēta ar luksoforiem divos posmos, bet uz autoceļa Vecumnieki–Nereta–Subate (P73) posmā no Krastiem līdz Ērberģei četri luksoforu posmi.

Kurzemē turpinās iesāktie ceļu remontdarbi un tiek uzsākti arī jauni

Turpināsies būvdarbi uz autoceļa Rīga–Liepāja (A9) abpus Saldum un Skrundas novadā, bet drīzumā sāksies darbi uz autoceļa Tukums–Kuldīga (P121) abpus Zemītei. Ceļu remontdarbi šobrīd notiek arī uz autoceļa Talsi–Stende–Kuldīga (P120) no Talsiem līdz Stendei, kā arī no Rendas Kuldīgas virzienā un uz autoceļa Sloka–Talsi (P128) no Apšuciema līdz krustojumam ar Tukuma–Kolkas (P131) ceļu.

Aktuālā informācija par satiksmes apgrūtinājumiem valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejama pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, “www.lvceli.lv”, kā arī aplikācijā “Waze”.
6 komentāri