Komentāri
Varšavā par braukšanu ar 302 km/h konfiscē Rīgā ilgi gaidīto Ultima GTR
FOTO: BT1

Ilgi gaidīto izstādes Auto 2015 zvaigzni – Ultima GTR – dienu pirms izstādes ceļā no Čehijas uz Rīgu apturēja ceļu policija. Dzeltenā superauto vadītājs Varšavā būtiski pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu, traucoties ar 302 km/h vietā, kur atļauts braukt vien ar 80 km/h.

Lai arī naudas sods par šādu pārkāpumu nav liels – 1500 zloti jeb EUR 372, tomēr lielākā skāde ir paša auto konfiskācija. Polijas likumsargiem nebija pārliecības, ka pēc šī pirmā pārkāpuma Ultima GTR vadītājs turpinās ceļu uz Latviju, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Automobiļa atgūšanas process, pēc īpašnieka aplēsēm, ilgs vismaz divas nedēļas birokrātisko procesu dēļ.

Starp citu, tāds ātrums – 302 km/h – šim auto ir tikai pastaiga, jo maksimāli tas spēj attīstīt 385 km/h. Bet izstādes Auto 2015 apmeklētājiem nebūtu pamata bēdāties, jo Ultima GTR īpašnieks tikpat žigli sarūpēja vietā britu sportisko kabrioletu Aston Martin DB9 Volante ar V12 motoru.  Pēc autoīpašnieka teiktā, tas esot pat četras reizes dārgāks nekā dzeltenais superauto Ultima GTR.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl