Vairākos lielajos krustojumos Rīgas centrā šorīt uz laiku nedarbojās luksofori

2 komentāri
Vairākos lielajos krustojumos Rīgas centrā šorīt uz laiku nedarbojās luksofori
PAULA ČURKSTE, LETA

Ceturtdienas rītā vairākos lielajos krustojumos Rīgas centrā uz laiku nedarbojās luksofori, taču īsi pēc plkst. 7.00 to darbība tika atjaunota.

Luksofori uz laiku nedarbojās lielajā krustojumā pie Centrālās dzelzceļa stacijas, kur krustojas Marijas iela, Satekles iela un Merķeļa iela, uz gājēju pārejas pie tirdzniecības centra “Origo”, krustojumā pie tirdzniecības centra “Stockmann”, kā arī Krišjāņa Barona ielas un Raiņa bulvāra krustojumā.

Lai arī krustojumos nebija izvietoti satiksmes regulētāji, agrajā rīta stundā satiksme nebija intensīva un nekādi sastrēgumi neveidojās, novēroja LETA.

Vienlaikus AS “Sadales tīkls” pārstāvji aģentūrai LETA pavēstīja, ka ceturtdien plkst. 5.45 Rīgā tika reģistrēts tehnoloģisks traucējums apakšstacijā “Centrālā”, kas ietekmēja elektroapgādi vairākiem tūkstošiem klientu pilsētas centrā – Maskavas, Valmieras, Bruņinieku, Elijas, Dzirnavu ielas apkaimē.

“Sadales tīkla” un AS “Augstsprieguma tīkls” operatīvā darba brigādes nekavējoties sāka bojājuma lokalizēšanu, lai visiem klientiem atjaunotu elektroenerģijas piegādi pēc iespējas ātrāk. Elektroapgāde visiem klientiem atjaunota plkst. 7.20.

Elektroapgādes traucējumu iemesls tiek noskaidrots.

2 komentāri