Komentāri

Valdība pauda politisku apņemšanos palielināt finansējumu autoceļiem, tomēr lēmums par īpaša ”Valsts autoceļu fonda” atjaunošanu netika pieņemts.

Atjaunot autoceļu fondu ar īpaši iezīmētu, prognozējamu finansējumu prasa ceļu būvnieki. Valdība pēc Satiksmes ministrijas ierosinājuma bija iecerējusi par to lemt jau pagājušajā nedēļā, bet Finanšu ministrijas iebildumu dēļ tas nenotika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā vietā ministri vienojās izstrādāt likuma grozījumus, kas no 2020. gada ik gadus palielinātu ceļu uzturēšanai atvēlēto dotāciju par 5%. Bet – ar nosacījumu, ka arī ekonomika gadā aug par vismaz 5%.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl