Komentāri

Valdība pauda politisku apņemšanos palielināt finansējumu autoceļiem, tomēr lēmums par īpaša ”Valsts autoceļu fonda” atjaunošanu netika pieņemts.

Atjaunot autoceļu fondu ar īpaši iezīmētu, prognozējamu finansējumu prasa ceļu būvnieki. Valdība pēc Satiksmes ministrijas ierosinājuma bija iecerējusi par to lemt jau pagājušajā nedēļā, bet Finanšu ministrijas iebildumu dēļ tas nenotika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā vietā ministri vienojās izstrādāt likuma grozījumus, kas no 2020. gada ik gadus palielinātu ceļu uzturēšanai atvēlēto dotāciju par 5%. Bet – ar nosacījumu, ka arī ekonomika gadā aug par vismaz 5%.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl