Komentāri

Daudz vai maz, – spriediet paši – , taču pavisam noteikti reālais autobraucēju vidējais ātrums uz Latvijas ceļiem ir lielāks nekā to pieļauj ceļu satiksmes noteikumi, liecina dati, kas savākti ar fotoradaru palīdzību.

Proti, vidējais ātrums saskaņā ar fotoradaru uzkrāto informāciju uz Latvijas ceļiem ir virs 100 kilometriem stundā, raidījumā “900 sekundes” pauda uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Jānis Lange. Viņš arī pauda viedokli, ka tas parāda, – fotoradaru ieviešana Latvijā ir attaisnojusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Autoceļu atjaunošanā plānots ieguldīt par 12% lielāku summu nekā pērn – 286 miljonus eiro. 2016. gadā kopumā darbi veikti 134 objektos vairāk nekā 1140 kilometru garumā.

Kopējais valsts ceļu garums Latvijā ir ap 20 000 km, ar grants un šķembu segumu – ap 11 000 km.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl