Uzmanies! Rīgas mikrorajonā pa nakti regulāri kāds apzog automašīnas!

Komentāri

Novietot automašīnu pie mājas ir kā pašam sev izrakstīt rēķinu par pusotru tūkstoti eiro. Proti, Pļavniekos Rīgā Volvo zīmola automašīnām vairs nav droši – tās regulāri tiek sabojātas.

Volvo īpašnieks Andrejs stāsta, – jau kādu laiku Pļavniekos, Rudens ielas kvartālā, vairs nav apsargājamas autostāvvietas, tāpēc ģimenes automašīnu Volvo nācies novietot zem mājas logiem. Kā nekā – automašīnai jābūt tuvu pie mājām, jo ik dienu jāved bērni uz bērnudārzu. Taču sanāca tā, ka sarkanais Volvo 1. decembrī no Rudens ielas aizceļoja nevis uz bērnudārzu, bet uz servisu, un tur tagad tas atradīsies vēl ilgi…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

“Vakarā atstāju te automašīnu, no rīta atnācu, un tai nebija lukturu un bija izsists logs.
Mašīnas logs izsists, lai atvērtu motora pārsegu un varētu izņemt lukturus. No salona nekas nav pazudis, taču arī bez tā rēķins autoservisā būs liels,” stāsta Andrejs.

Andrejam remonts izmaksās 1500-1600 eiro.

Andrejs stāsta, ka šis nav pirmais šāds gadījums rajonā – tā te notiekot regulāri. Pēdējo mēnešu laikā šādi sabojātas vismaz trīs automašīnas Rudens ielā, tāpēc Andrejs lūdz kaimiņus – būt vērīgiem.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl