Uzmanies! Elpas atsvaidzinātājs liek alkometrā uzrādīt promiles!

Komentāri
Uzmanies! Elpas atsvaidzinātājs liek alkometrā uzrādīt promiles!
Valsts policijas foto

Svētku laika policijas reidos Jēkabpils pusē nepatīkama saruna ar policistiem izvērtās kādam šoferim, kura izelpā uzrādīja alkoholu. Kā vēlāk izrādījās – pamatā tas bijis elpas atsvaidzinātāja dēļ, ko šoferītis bija lietojis īsu brīdi pirms “promiļu pārbaudes”, ziņo policija.

Proti, 24. decembrī Jēkabpilī kādam Volksvagen markas automašīnas vadītājam gaišais svētku laiks varēja izvērsies nožēlas pilns. Vīrietis, vadot transportlīdzekli, uz ceļa pamanīja policijas ekipāžu, kura stādināja automašīnas un veica vadītāju pārbaudi. Volksvagen vadītājs izbijās, ka viņa izelpā varētu būt jūtams alkohols, tādēļ, lai to nomāktu, steidzīgi mutē izsmidzināja elpas atsvaidzinātāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad pienāca šofera kārta “pūst trubiņā”, alkometrs uzrādīja 1,34 promiļu lielu alkohola koncentrāciju izelpā.

Šoferim par laimi, elpas atsvaidzinātāja izraisītais promiļu daudzums līdz otrajai pārbaudei bija nokrities līdz likumā pieļaujamajai normai – 0,48 promilēm.

Autovadītājs atviegloti nopūtās un ļāva ceļu turpināt pasažierim, pats izvēloties vairs neriskēt.
Tas uzskatāmi parāda, ka, bēgot no vilka, patiesi var nokļūt lāča nagos. Autovadītājs par mata tiesu izspruka no sabojāta vakara, ko nāktos pavadīt medicīnas iestādē, lai pierādītu, ka viņa asinīs alkohols bijis pieļaujamā daudzumā.

Policija aicina autovadītājus nesēsties pie stūres, ja iepriekš lietots alkohols. Pagājušās diennakts laikā reidos pieķerti 20 šoferi alkohola reibumā, no kuriem ¾ spēkratu vadīja vairāk nekā vienas promiles reibumā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl