Uz Daugavpils šosejas pie Salaspils ierobežots ātrums

Komentāri
Uz Daugavpils šosejas pie Salaspils ierobežots ātrums
Ilustratīvs foto: LETA

Uz autoceļa Rīga–Daugavpils–Krāslava–Baltkrievijas robeža (Pāternieki) (A6) 18,10 km, izbraucot no Salaspils Rīgas virzienā, brauktuvē ir izveidojies iesēdums, tādēļ tur ir uzstādīts ātruma ierobežojums 50 km/h.

Tāpat tiek plānots, ka vēl viena josla uz šā autoceļa tiks slēgta satiksmei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iesēdums radies pēc darbiem, kas pērn tika veikti, lai nodrošinātu ūdenssaimniecības attīstības Salaspils novada Salaspilī un Saulkalnē 2. kārtu. Darbu ietvaros tika izbūvēts kanalizācijas vads, šķērsojot autoceļu ar caurspiešanas metodi. Būvdarbus veica SIA Siltums jums (no 2015. gada 25. marta nosaukums mainīts uz SIA Monum) laika posmā no 2014. gada 8. jūlija līdz 1. augustam pēc Salaspils novada pašvaldības SIA Valgums pasūtījuma.

Šo darbu veikšanai VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) izsniedza atļauju komunikāciju izbūvei valsts autoceļa zemes nodalījuma joslā. Saskaņā ar šo atļauju defekti, kuri radušies divu gadu laikā pēc darbu veikšanas, uzņēmējam jānovērš par saviem līdzekļiem.

Pašlaik tiek organizēti darbi, lai norobežotu izveidojušos iesēdumu līdz tā aizpildīšanai ar asfaltbetonu. Plānots, ka satiksme pa abām joslām tiks atjaunota līdz 14. aprīlim, bet iesēduma remonts pilnībā tiks pabeigts līdz 1. jūnijam.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl