Ungārijā sākta Audi TT Roadster ražošana

0 Komentāru
Ungārijā sākta Audi TT Roadster ražošana
FOTO: AUDI

Audi Hungaria rūpnīcā tika uzsākta jaunās paaudzes Audi TT Roadster ražošana.  Šis ir jau ceturtais jaunajā automobiļu rūpnīcā ražotais automobilis – no turienes nāk arī A3 Sedan, A3 Cabriolet un TT Coupe.

”Jaunā Audi TT Roadster ražošanas uzsākšana apliecina Audi Hungaria vietu mūsu ražošanas tīklā visā pasaulē,” apgalvoja Audi izpilddirektors Rūperts Štādlers. “Ģēras ražotne lielā mērā veicina mūsu izaugsmi un stiprina mūsu konkurētspēju starptautiskā līmenī.”

Automobiļu ražošana Ģērā tika uzsākta 2013. gada jūnijā, papildinot tur jau esošo dzinēju ražotni. Kopš tā laika tur ir saražoti jau vairāk nekā 100 000 automobiļu. Audi Hungaria jaunajā automobiļu ražotnē strādā aptuveni 4000 cilvēku, bet kopumā uzņēmumā kopš 2010. gada ir nodarbināti vairāk nekā 5000 cilvēku.

Jaunais Audi TT uzstāda jaunus standartus dizaina, piedziņas daļas un piekares tehnoloģijas jomā.

Īpaši vērā ņemams elements kompaktajā divvietīgajā automobilī ir Audi virtuālā autovadītāja kabīne. Digitālais attēlojums aizstāj analogos mērinstrumentus, un visa būtiskākā informācija pirmo reizi tiek attēlota autovadītāja acu priekšā.

Audi TT jau ir izpelnījies atzinību par tā jauno displeju un operētājsistēmu, iegūstot Automobiļa savienojamības balvu un Gada inovācijas balvu automobiļu salonu konkursā.

0 Komentāru