Ungārijā sākta Audi TT Roadster ražošana

Komentāri
Ungārijā sākta Audi TT Roadster ražošana
FOTO: AUDI

Audi Hungaria rūpnīcā tika uzsākta jaunās paaudzes Audi TT Roadster ražošana.  Šis ir jau ceturtais jaunajā automobiļu rūpnīcā ražotais automobilis – no turienes nāk arī A3 Sedan, A3 Cabriolet un TT Coupe.

”Jaunā Audi TT Roadster ražošanas uzsākšana apliecina Audi Hungaria vietu mūsu ražošanas tīklā visā pasaulē,” apgalvoja Audi izpilddirektors Rūperts Štādlers. “Ģēras ražotne lielā mērā veicina mūsu izaugsmi un stiprina mūsu konkurētspēju starptautiskā līmenī.”

Automobiļu ražošana Ģērā tika uzsākta 2013. gada jūnijā, papildinot tur jau esošo dzinēju ražotni. Kopš tā laika tur ir saražoti jau vairāk nekā 100 000 automobiļu. Audi Hungaria jaunajā automobiļu ražotnē strādā aptuveni 4000 cilvēku, bet kopumā uzņēmumā kopš 2010. gada ir nodarbināti vairāk nekā 5000 cilvēku.

Jaunais Audi TT uzstāda jaunus standartus dizaina, piedziņas daļas un piekares tehnoloģijas jomā.

Īpaši vērā ņemams elements kompaktajā divvietīgajā automobilī ir Audi virtuālā autovadītāja kabīne. Digitālais attēlojums aizstāj analogos mērinstrumentus, un visa būtiskākā informācija pirmo reizi tiek attēlota autovadītāja acu priekšā.

Audi TT jau ir izpelnījies atzinību par tā jauno displeju un operētājsistēmu, iegūstot Automobiļa savienojamības balvu un Gada inovācijas balvu automobiļu salonu konkursā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl