Komentāri
Tu jautāsi, kas ir šis briesmīgi sarkanais pleķis? Tās ir bedres uz ceļiem!
Foto: ekrānuzņēmums

Tieši tā, šis dramatiski sarkanais ”pleķis” ir nekas cits kā kaitinošās bedres un bedrītes, kas ik pavasari parādās uz ceļiem. Varētu pat teikt, ja rudens ir sēņu laiks, tad pavasaris ir bedrīšu laiks!

Attēlā redzamais ekrānuzņēmums ir autovadītāju vidū iecienītās ”Waze” aplikācijas karte, kurā bedres pēc a/s ”Latvijas Valsts ceļi” lūguma ir atzīmējuši paši autovadītāji. Tas nozīmē, ka, visticamāk, visas bedres nebūt nav atzīmētas, un patiesā situācija varētu būt vēl dramatiskāka.

Tas, ka citviet Latvijā atzīmētās bedres ir ievērojami mazāk, nenozīmē, ka ceļu stāvoklis citviet Latvijā ir ievērojami labāks – visticamāk, Rīgā un tās apkaimē gan satiksme ir intensīvāka, gan ”Waze” aplikācijas lietošana ir populārāka.

Foto: ekrānuzņēmums

Tomēr ir apsveicama a/s ”Latvijas Valsts ceļi” iniciatīva iesaistīt autovadītājus bedrīšu apzināšanā, jo, iespējams, šādi tās pēc iespējas ātrāk tiks likvidētas. Ja arī tu vēlies palīdzēt apzināt bedres, izmanto ”Waze” aplikāciju.

Tikmēr TV6 turpina aktivitāti ”Aizver bedri”, kurā tu vari ieteikt, tavuprāt, asprātīgu veidu, kā tikt galā ar kaitinošajām bedrēm. Ar dažām iesūtītajām idejām vari iepazīties šeit, un, ja arī tev ir kaut kas padomā, kā “iznīcināt” bedre, neturi sveci zem pūra!

Lasi vēl