Transportlīdzekļu nobraukuma vēsture CSDD pieejama bez maksas

2 komentāri
Transportlīdzekļu nobraukuma vēsture CSDD pieejama bez maksas
FOTO: LETA

CSDD izveidojusi jaunu pakalpojumu – autovadītāji bez maksas var iegūt informāciju no CSDD reģistra par transportlīdzekļu nobraukuma vēsturi jeb odometra skaitliskos rādījumus. Šos datus CSDD fiksē katru reizi, kad transportlīdzeklim tiek veikta tehniskā apskate. Tādējādi ikviens var sekot līdzi transportlīdzekļu nobraukumam, un šī informācija noderēs, piemēram, iegādājoties automobili.

Latvija ir viena no nedaudzajām Eiropas valstīm, kur informācija par nobraukumu tehniskajā apskatē tiek uzskaitīta, ir publiski pieejama un turklāt – bez maksas.

Jaunā informācija par nobraukumu, kā arī pēdējās tehniskās apskates dati atrodami gan CSDD e-pakalpojumu, gan CSDD mobilās aplikācijas sadaļās Tehniskās apskates dati.  Tādēļ CSDD aicina klientus, kuri to vēl nav izdarījuši, reģistrēties CSDD e-pakalpojumos vai lejupielādēt CSDD mobilo aplikāciju: Apple veidtālruņiem un planšetdatoriem,  Android veidtālruņiem un planšetdatoriem. Reģistrēšanās un aplikācijas lejupielāde ir bez maksas.

Pakalpojums testa režīmā pieejams vien dažas dienas, un cilvēki jau to lieto – CSDD pakalpojuma Tehniskās apskates dati izmantošana šajā laikā ir vairāk nekā dubultojusies.

2 komentāri