Komentāri

Pie Burtnieku novada pašvaldības izvietotā stāvvietā reiz viena vieta bija paredzēta arī invalīdiem, taču tagad zīme, ka stāvvieta paredzēta cilvēkiem ar invaliditāti, tika aizkrāsota ciet. Turklāt tas darīts pēc pašvaldības jaunā vadītāja iniciatīvas.

Burtnieku novada jaunais “pagastvecis” Kārlis Sedvalds saka, ka invalīdu stāvvietas zīme aizkrāsota ciet, jo sākotnēji, būvējot šo stāvvietu 2009. gadā, šāda vieta nemaz nebija paredzēta. Tā ir taisnība, ka invalīdu stāvvietu te bija izveidojis iepriekšējais pagastvecis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par aizkrāsoto stāvvietu sašutusi ir vietējās invalīdu biedrības pārstāve. Valmieras pilsētas invalīdu pārstāve Ilga Mauriņa retoriski vaicā, vai melnais plankums, ar ko aizkrāsota invalīdu stāvvieta, ir tikai uz ielas vai arī sirdsapziņā. ”Nu kam var ienākt prātā kaut kas tāds?” viņa vaicā.

Skaties un brīnies!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl