Komentāri
”Toyota” būtiski paaugstina “Highlander” ražošanas apjomus
Foto: Toyota

Japānas autobūves kompānija ”Toyota” savā ASV rūpnīcā, kas atrodas Prinstonā, Indiānas štatā, investēs 100 miljonus ASV dolāru, lai palielinātu apvidus automašīnas ”Highlander” ražošanas jaudas. Investīcijas tuvāko gadu laikā paredz arī 300 jaunu darbavietu izveidi.

”Toyota” pārstāvji norāda, ka ražošanas jaudu palielināšana ļaus kompānija konkrētajā rūpnīcā gada laikā saražot par 30 tūkstošiem vairāk ”Highlander” automašīnu.

Prinstonas rūpnīca ir vienīgā ASV, kur tiek ražots apvidus auto ”Highlander”. Rūpnīca savu produkciju arī eksportē uz Austrāliju, Jaunzēlandi un Austrumeiropu.

Prinstonas ražotni ”Toyota” atvēra 1998. gadā. Tagad tā nodarbina aptuveni 7 400 cilvēkus un bez ”Highlander” ražo arī tādus ”Toyota” modeļus kā ”Sienna” un ”Sequoia”.

Kopš 2012. gada, kad ”Toyota” palielināja ražošanas jaudas līdz 180 tūkstošiem ”Higlander” gadā, rūpnīcas darbaspēks audzis par aptuveni 600 darbiniekiem. 300 plānotās darbavietas tikšot izveidotas līdz 2016. gada vasarai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl