Komentāri
Top Gear bijušais vadītājs grib atgriezties televīzijā ar jaunu programmu
Foto: AFP/LETA

Ar skandālu padzītais autošova Top Gear bijušais vadītājs Džeremijs Klārksons paziņojis, ka vēlas atgriezties televīzijā ar jaunu programmu.

Dž. Klārksons arī paziņojis, ka raidījumu Top Gear, no kura viņš tika padzīts, veidoja lielākoties viens pats.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām skandalozais raidījuma vadītājs nezinot, kāds būs šis jaunais projekts un kura telekompānija to uzņemtos pārraidīt.

Tikmēr mediji vēsta, ka raidījums Top Gear bija kļuvis par visu Dž. Klārskona dzīvi, jo pirms dažiem gadiem nomira viņa māte, turklāt izšķīrās no sievas, tādēļ viņš sevi pilnībā veltīja raidījumam Top Gear.

Jau ziņojām, ka marta beigās britu raidorganizācija BBC atlaidusi autoraidījuma Top Gear (Gāzi grīdā!) vadītāju Džeremiju Klārksonu. Viņš atbrīvots jo disciplinārajā izmeklēšanā tika secināts, ka viņš uzbrucis raidījuma producentam.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl