TESTS: Kurš lielceļa supervaronis tu esi?

8 komentāri
TESTS: Kurš lielceļa supervaronis tu esi?

Tu domā – uz ceļa esi kā Džeimss Bonds vai Semīrs no Kobras? Varbūt patiesībā ir vēl labāk? Vai arī gluži otrādi – Tev nepieciešams mazliet pamācīties? Aizpildi šo testu un uzzini – kurš lielceļa supervaronis Tu esi! Izlozēsim divus šoferis un dosim balvu – iespēju apgūt un uzlabot drošas braukšanas prasmes 333 Drošas braukšanas poligonā!

Tests tapis sadarbībā ar drošas braukšanas profesionāļiem no Sporta kompleksa 333!

Balvā vari saņemt 2,5 stundu individuālu pamata kursa apmācību pirmajā šāda veida poligonā Ziemeļeiropā – apgūt vadīšanas tehniku ekstremālos un slidenos apstākļos.

 

Sākam!

[autovaronutests related=”270190,212595,168128″]

Balvas apraksts:

Drošas braukšanas individuālā pamatkursa laikā laikā tiek sniegti visaptveroši pamati automašīnas vadīšanā uz dažādiem brauktuves segumiem. Profesionāla instruktora pavadībā apgūsiet pareizu auto vadīšanas tehniku ekstremālos un slidenos apstākļos. Apgūsiet to, kā droši veikt straujus manevrus un izvairīties no šķēršļiem, kā arī pareizu bremzēšanas tehniku. Šis kurss ir izstrādāts, lai jebkurš autovadītājs pēc kursa beigām varētu justies drošāk un pārliecinošāk, vadot automašīnu uz koplietošanas ceļiem.

Pamata kurss ilgst līdz 2,5h un tajā ietilpst:
  • Testu laukums: slaloms un bremzēšana uz mainīga segums (ilgums līdz 1h)
  • Aplis: automašīnas sānslīdes apguve 1. līmenis (ilgums līdz 1h)
  • Ripa: automašīnas sānslīdes apguve 3. līmenis bez šķēršļiem (ilgums līdz 30min)Apmācību iespējams veikt ar savu vai Sporta kompleksa 333 automašīnu.

Balvu izlozēsim no visiem, kas aizpildījuši testu, pēc divām nedēļām – 11. novembrī!

Drošas braukšanas poligonā tiek nodrošināti profesionāli un droši apstākļi ekstremālu ceļu satiksmes situāciju simulācijai. Pieredzējušu instruktoru pavadībā Sporta kompleksā 333 iespējams
apgūt un uzlabot drošas braukšanas iemaņas gan pieredzējušiem, gan vēl topošiem autovadītājiem.

Poligonu veido piecas dažādas trases, kur katra ir specializēta specifisku uzdevumu veikšanai un automašīnas kontroles apgūšanai dažādās situācijās – akvaplanēšana, sānslīde, šķēršļu
apbraukšana, bezceļš, veiklība un efektīva bremzēšana.

Skaties, ko var mācīties poligonā!

DBP 333 from Sporta komplekss 333 on Vimeo.

8 komentāri