Tehnoloģiskais pārtraukums uz šosejas. Kas tas ir?

Komentāri

Kas ir tehnoloģiskais pārtraukums? Tas ir tad, kad pa labu šoseju vairs nedrīkst braukt ar 90 kilometriem stundā, kaut arī tur neviens nestrādā! Šāda situācija izveidojusies uz Liepājas šosejas un laiku pa laikam parādās daudzviet citur Latvijā!

Degpunktā komandu sasniegusi kāda skatītāja vēstule, kurš sūdzas par to, ka vairākus kilometrus garu Liepājas šosejas posmu starp Kalnciema tiltu un krustojumu, kurā pa kreisi nogriežas Dobeles un Jelgavas, bet pa labi Tukuma virzienā, apsēduši ceļu policisti. Tomēr braukšanas ātrums jau kopš vasaras palicis nemainīgs – 70 kilometri stundā kaut gan remontdarbi jau sen pabeigti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uģis raksta: ”Katru dienu braucu no Dobeles uz Rīgu un atpakaļ. Kaitina tās zīmes 70 visā garumā no pagrieziena uz Dobeli līdz Kalnciema tiltam – policisti to vien dara, kā kursē pa šejieni turp un atpakaļ, svilinot degvielu un ķerot tos, kuri normāli brauc uz 90. Kāpēc uz šā ceļa joprojām ir ātruma ierobežojums 70, ja reāli remontdarbi tur nenotiek? Ja zīmes netiek noņemtas, tad kāpēc tās neapklāj vismaz ar melniem maisiem? Cik ilgi šajā ceļa posmā būs šāds ātruma ierobežojums, kāpēc tas nepieciešams? Vai remontdarbi ir pabeigti, un ja nav, tad kad būs?”

Foto

Ceļu būvnieki sola, ka nākamvasar pa Liepājas šoseju varēs braukt jau ar 90 kilometriem stundā. Precīzus datumus nevar nosaukt – tas atkarīgs no laikapstākļiem. Pēc darbu pabeigšanas kādu laiku zīmes 70 vēl nepazudīs, jo pēc jauna asfalta uzklāšanas tas ir jāpiebrauc, proti, automašīnām jānodeldē jaunā klājuma slidenā virskārta un ar maksimālo atļauto ātrumu tas var būt bīstami.

Video

Lasi vēl