Tehniskas ķibeles dēļ skolnieks-motorollera vadītājs izraisa avāriju Mūkusalas ielā

Komentāri

Pirmdienas rītā Mūkusalas ielā notikusi trīs braucamrīku sadursme, kuras rezultātā vairākas stundas citiem šoferim, kuru maršrutā bijis šis ceļa posms, nācies samierināties ar pamatīgu sastrēgumu. Kā izrādās, avārija notikusi laikā, kad satiksme jau bijusi ļoti lēna un veidojies ik rīta sastrēgums.

Netālu no avārijas vietas sastaptais avārijas izraisītājs, skolnieks, motorollera vadītājs, stāsta, ka visas šā rīta nelaimes notikušas negaidītas tehniskas ķibeles dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī visi negadījumā iesaistītie tikuši cauri vien ar izbīli, bez policijas iesaistīšanās šoreiz neiztikt. Krītošais motorollers, lai arī pavisam nedaudz, taču apskādējis divus auto.

Foto

Par laimi, skolēns bijis gana apzinīgs un iegādājies civiltiesiskās apdrošināšanas polisi. Tagad tā paglābs no liekiem tēriņiem un satraukumiem, jo avārijā sabojāto auto remontu apmaksās apdrošinātāji.

Lai arī šajā reizē pie vainas divriteņu spēkrata vadītājs, visiem autovadītājiem der ielāgot, ka motosezona ir sākusies, tādēļ neaizmirstiet par šiem mazāk aizsargātajiem satiksmes dalībniekiem un to, ka pirms manevra der paskatīties divreiz.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl