Tehniskas ķibeles dēļ skolnieks-motorollera vadītājs izraisa avāriju Mūkusalas ielā

Komentāri

Pirmdienas rītā Mūkusalas ielā notikusi trīs braucamrīku sadursme, kuras rezultātā vairākas stundas citiem šoferim, kuru maršrutā bijis šis ceļa posms, nācies samierināties ar pamatīgu sastrēgumu. Kā izrādās, avārija notikusi laikā, kad satiksme jau bijusi ļoti lēna un veidojies ik rīta sastrēgums.

Netālu no avārijas vietas sastaptais avārijas izraisītājs, skolnieks, motorollera vadītājs, stāsta, ka visas šā rīta nelaimes notikušas negaidītas tehniskas ķibeles dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī visi negadījumā iesaistītie tikuši cauri vien ar izbīli, bez policijas iesaistīšanās šoreiz neiztikt. Krītošais motorollers, lai arī pavisam nedaudz, taču apskādējis divus auto.

Foto

Par laimi, skolēns bijis gana apzinīgs un iegādājies civiltiesiskās apdrošināšanas polisi. Tagad tā paglābs no liekiem tēriņiem un satraukumiem, jo avārijā sabojāto auto remontu apmaksās apdrošinātāji.

Lai arī šajā reizē pie vainas divriteņu spēkrata vadītājs, visiem autovadītājiem der ielāgot, ka motosezona ir sākusies, tādēļ neaizmirstiet par šiem mazāk aizsargātajiem satiksmes dalībniekiem un to, ka pirms manevra der paskatīties divreiz.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl