“Tehniskās apskates naktis” notiks arī ārpus Rīgas

Komentāri
“Tehniskās apskates naktis” notiks arī ārpus Rīgas
Foto: LETA

Šogad nu jau par tradīciju kļuvušās “Tehniskās apskates naktis” notiks ne tikai galvaspilsētā, bet arī  Cēsīs un Liepājā, un to laikā tehniskās apskates stacijās transportlīdzekļiem bez maksas būs pieejama vieglo automobiļu diagnostika.

Pasākumu norises vietas un laiki:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

•    Cēsis, Magoņu iela 25 tehniskās apskates nakts notiks 25.jūlijā no plkst.19:00 līdz 24:00;
•    Liepāja, Brīvības iela 148A – 15.augustā no plkst.19:00 līdz 24:00;
•    Rīga, Antenas iela 2 – 28.augustā no plkst.20:00 līdz 02:00.

Pasākumu laikā tie, kuri vēlēsies, varēs veikt arī sava automobiļa tehnisko apskati vai pozitīvas diagnostikas gadījumā – saņemt tehniskās apskates uzlīmi. Tas gan būs iespējams, veicot nepieciešamos maksājumus.

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) norāda, ka šādas aktivitātes nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu ne savu, ne arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvības.

Iepriekšējos divus gadus “Tehniskās apskates naktis” ir notikušas tikai Rīgā. Šo pasākumu laikā pārbaudīti gandrīz divi tūkstoši automašīnu. Līdz šim vairāk nekā 80% no pārbaudītajiem automobiļiem tika atklāti būtiski trūkumi vai bojājumi, kas potenciāli atstāj negatīvu iespaidu kā uz satiksmes drošību, tā uz apkārtējo vidi, norāda CSDD.

Tehniskās apskates naktis organizēs SIA “Auteko & TŰV Latvija”, SIA “Scantest” un SIA “Autests” sadarbībā ar CSDD.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl