“Tehniskās apskates naktis” notiks arī ārpus Rīgas

Komentāri
“Tehniskās apskates naktis” notiks arī ārpus Rīgas
Foto: LETA

Šogad nu jau par tradīciju kļuvušās “Tehniskās apskates naktis” notiks ne tikai galvaspilsētā, bet arī  Cēsīs un Liepājā, un to laikā tehniskās apskates stacijās transportlīdzekļiem bez maksas būs pieejama vieglo automobiļu diagnostika.

Pasākumu norises vietas un laiki:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

•    Cēsis, Magoņu iela 25 tehniskās apskates nakts notiks 25.jūlijā no plkst.19:00 līdz 24:00;
•    Liepāja, Brīvības iela 148A – 15.augustā no plkst.19:00 līdz 24:00;
•    Rīga, Antenas iela 2 – 28.augustā no plkst.20:00 līdz 02:00.

Pasākumu laikā tie, kuri vēlēsies, varēs veikt arī sava automobiļa tehnisko apskati vai pozitīvas diagnostikas gadījumā – saņemt tehniskās apskates uzlīmi. Tas gan būs iespējams, veicot nepieciešamos maksājumus.

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) norāda, ka šādas aktivitātes nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu ne savu, ne arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvības.

Iepriekšējos divus gadus “Tehniskās apskates naktis” ir notikušas tikai Rīgā. Šo pasākumu laikā pārbaudīti gandrīz divi tūkstoši automašīnu. Līdz šim vairāk nekā 80% no pārbaudītajiem automobiļiem tika atklāti būtiski trūkumi vai bojājumi, kas potenciāli atstāj negatīvu iespaidu kā uz satiksmes drošību, tā uz apkārtējo vidi, norāda CSDD.

Tehniskās apskates naktis organizēs SIA “Auteko & TŰV Latvija”, SIA “Scantest” un SIA “Autests” sadarbībā ar CSDD.

Lasi vēl