Komentāri

Viņš kopā ar kompanjoni šajā sestdienā rādīs savus jaunākos priekšnesumus ar “Harley Davidson” motociklu. Moto triki uz “hārlija” ir kaut kas jauns ne tikai Latvijā, bet Eiropā un pat Pasaulē.

Pamatīgs, adrenalīnu pumpējošs troksnis, degošas gumijas smaka un triki, kas liek acīm ieplesties. Tā var īsumā raksturot sajūtas un emocijas, kas rodas, vērojot Jāņa Rozīša priekšnesumu ar “Harley Davidson” motociklu. Iepriekš Jānis motobraukšanas meistarības paraugdemonstrējumus izpildīja uz sporta motocikliem jeb tā dēvētajiem baikiem. Ar “Harley Davidson” motociklu viņam šī ir pirmā sezona.

Jānis Rozītis
moto kluba “Stunt fighters” dalībnieks

Es pa ielu sāku braukāt ar “hārli”, man tā skaņa, visa tā būtība ļoti iepatikās. Domāju, kāpēc nē – jāpamēģina, kamēr neesmu galīgi vecs.

Katrs triks vieglāks vai grūtāks ir arī bīstams, it sevišķi, kad Jānis to tikko ir sācis apgūt. Tie ir kritieni, kas labākajā gadījumā atstāj sīkus nobrāzumus, taču ir reizes, kad tik viegli Jānis netiek cauri un ir smagākas traumas.

Jānis Rozītis
moto kluba “Stunt fighters” dalībnieks

Ļoti daudz, ir pāri par 20 lūzumiem bijuši, daudz visādi bleķa gabali iekšā saskrūvēti. Tas viss iet roku rokā, bez tā nekādi.

Sestdien Rīgas svētku laikā būs redzami Jāņa Rozīša paraugdemonstrējumi un arī motociklu sacensības. Sacensībās piedalīsies arī viesi nu Igaunijas un Lietuvas.

 

Lasi vēl