Svētku laikā policisti patrulēs pastiprināti; būs arī masveida reidi

Komentāri

Laikā no 23. decembra līdz 5. janvārim Valsts policijas darbinieki pievērsīs pastiprinātu uzmanību ceļu satiksmes dalībnieku drošībai, būs arī masveida reidi, informē Valsts policija.

Jo īpaši policija sekos līdzi autovadītājiem, kā arī mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku drošībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Sākoties svētku laikam, Valsts policijas darbinieki īpaši uzraudzīs, vai autovadītāji nav sēdušies pie stūres alkohola vai citu apreibinošo vielu iespaidā, kā arī sekos līdzi tam, vai tiek ievērots atļautais braukšanas ātrums. Likumsargi pārbaudīs arī drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošanu un sekos līdzi tam, lai tiek ievēroti citi ceļu satiksmes noteikumi,” informē likumsargu pārstāvji.

Tāpat arī policisti sekos līdzi tam, ”lai gājēji, velosipēdisti un mopēdu vadītāji pārvietotos droši un neapgaismotos ceļa posmos, kā arī ārpus apdzīvotām vietām, pārējiem satiksmes dalībniekiem būtu labi pamanāmi ar atstarojošajiem elementiem apģērbā vai ar atstarojošajām vestēm”.

Valsts policija aicina visus transportlīdzekļa vadītājus svētkus svinēt apdomīgi un nesēsties pie stūres reibumā. Tāpat būtiski atcerēties, ka arī nākamajā dienā pēc alkoholisko dzērienu lietošanas, pie stūres sēsties nav ieteicams.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl