Komentāri

Uz Latvijas autoceļiem Jaunais gads sācies salīdzinoši mierīgi. Policijā norāda, ka ceļu satiksmes negadījumu nav pārāk daudz, un ar atvieglojumu atzīst, ka nav bijis bojāgājušo. Tomēr dzērājšoferi aizturēti vairāk nekā pagājušajā gadā, un policija turpina strādāt pastiprinātā režīmā. 

Ceļu policisti nezaudē modrību arī pēc Jaunā gada sagaidīšanas svinībām, un šodien valstī turpinājās masveida autovadītāju pārbaudes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gustava Zemgala gatvē apturētie šoferi bijuši godīgi, un policijas alkometri neuzrāda paaugstinātu alkohola koncentrāciju. Paši autovadītāji norāda, ka reidi viņiem problēmas nesagādā un ir nepieciešami.

Jaunā gada sagaidīšanas laiks uz Latvijas autoceļiem bijis samērā mierīgs, un policijā ar atvieglojumu atzīst, ka nav bijis neviens bojāgājušais.

Tomēr policija ir arī pieķērusi vairākus dzērājšoferus. Statstika par šodienu vēl nav apkopota, bet vakar pieķerti 10 iereibuši autovadītāji.

Ceļu policija sola nezaudēt modrību arī nākamajās divās brīvdienās, jo tiek prognozēts, ka daudziem iedzīvotājiem šajā laikā svētki vēl turpināsies, kas nozīmē arī alkohola lietošanu.

Negadījumos uz valsts autoceļiem pagājušajā diennaktī bijuši četri cietušie. Policija jau pārbaudījusi vairāk nekā 10 000 šoferu.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl