Svētdien uz Latvijas ceļiem viens bojāgājušais

Pievienot komentāru
Svētdien uz Latvijas ceļiem viens bojāgājušais
Foto: LETA

Svētdien, 20. jūlijā, uz Latvijas ceļiem Valsts policija reģistrējusi kopumā 48 ceļu satiksmes negadījumus, no kuriem vienā negadījuma sekas bijušas letālas.

Zemgalē, Neretas pagastā, kāds 1950. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Honda” “CRV”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Vadītājs notikuma vietā mira.

Tikmēr Daugavpilī, Smilšu un Kauņas ielu krustojumā, 1955. gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Toyota” “Yaris” nepalaida 1959. gada dzimušu gājēju, kura šķērsoja braucamo daļu pa gājēju pāreju, kā rezultātā uzbrauca gājējai un pretim stāvošai automašīna “Fiat” “Ducato”. Gājēja tika nogādāta slimnīcā.

Savukārt Amatas novada Nītaures pagastā autoceļa Garkalne-Alauksts 60. kilometrā 1968. gadā dzimusi vadītāja vadīja automašīnu “Volkswagen” “Golf” un neievēroja drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas. Šajā ceļu satiksmes negadījumā cieta divi 1966.g. dzimuši pasažieri un viens 1973.g dzimis pasažieris. Tāpat pēc medicīniskās palīdzības vērsusies arī pati automašīnas vadītāja.