Komentāri

Kāds aculiecinieks internetā padalījies ar video, kurā redzams, kas notiek ar jaudīgo Lamborgini sporta auto motoru, ja to nejēdzīgi rūcina… Tas vienkārši sāk degt, un sekas glaunajam automobilim bijušas gaužām bēdīgas – tas sadega.

Video redzams, kā kāds Lamborgini īpašnieks, spiežot gāzes pedāli un rūcinot Lamborgini jaudīgo motoru, acīmredzot vēlas padižoties citu priekšā ar smalko automobili Dubaijas ielās. Tomēr Lamborgini motoram šāda izrādīšanās nav “gājusi pie sirds”, un tas sāka degt. Autovadītājs to nepamanīja, un beigu beigās, jaudīgā sporta automobiļa gāzes pedāļa vietā viņš varēja spaidīt ugunsdzēšamā aparāta sviru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl