Svarīgi zināt un atcerēties, ja Tev ir veloturētājs!

0 Komentāru
Svarīgi zināt un atcerēties, ja Tev ir veloturētājs!
Ieva Siugale par velo turētāju ir sajūsmā: "Tev ir paveicies, jo Tu vari ērti pārvadāt savu riteni un braukt kur vien vēlies! Riktīgi forši!!!" (Ieva Siugale)

“Autoeksperta” velo fanu konkursa dalībniece, tuvojoties konkursa  noslēgumam, vēlas padalīties ar informāciju par to, kā ir lietot velo turētāju.

  • Automazgātuves. Ja Tavam auto ir uzstādīts velo turētājs uz jumta, tad automātiskās automazgātuves, piemēram, 123 un “Statoil” nebūs sabiedrotās! Varbūt arī labi, jo, iespējams, kvalitatīvāk auto nomazgāsiet tur, kur tas tiek veikts ar rokām vai arī varēsiet paši nomazgāt auto pašapkalpošanās automazgātuvē, piemēram Erhle, kā es :)
  • Autostāvvietas. Nē, daudzstāvu autostāvvietām, ja vedīsi velosipēdu :). Godavārds, jāatceras, jo lielākoties iebraukt nevarēsi vai arī varēsi, bet tikai vienu reizi :) Tātad izvēlamies stāvvietas uz sauszemes!!!
  • Veikali, veikaliņi, kafejnīcas. Ja dodies braucienā kopā ar velosipēdu uz auto jumta tomēr mūsu valstī ieteiktu būt piesardzīgiem un, ja atstāt velo vienu uz jumta, tad tikai uz mirklīti, bet labāk jau neatstāt. Velosipēds gan ir pieslēgts, bet kā mēs zinām ir cilvēki, kas prot atslēgt gandrīz visu. Tad ja vēlēsies kādu kafiju vai ko uzkožamu, tad drošāk, manuprāt, iestūrēt kādā benzīntankā vai “noparkot” auto skatiena attālumā no kafejnīcas :)
  • Tev ir paveicies, jo Tu vari ērti pārvadāt savu riteni un  braukt kur vien vēlies! Riktīgi forši!!

Paldies #AutoEksperts #Thule par lielisko iespēju un Jums visiem, mīļie, par atbalstu!

0 Komentāru