Svarīga informācija! Rīt ceļu policija visās ES valstīs rīkos kopīgus reidus

18 komentāri
Svarīga informācija! Rīt ceļu policija visās ES valstīs rīkos kopīgus reidus
LETA

EDWARD dienas laikā ceļu policija rīkos reidus 24 stundu garumā. Šī diena vienlaicīgi norisināsies visās Eiropas Savienības dalībvalstīs, un to organizē Eiropas ceļu policijas tīkls (TISPOL) sadarbībā ar Eiropas Komisiju.

Projekta mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību tam, ka ik dienu uz Eiropas ceļiem iet bojā vidēji 70 cilvēki. Mūsu spēkos ir mainīt šo drūmo statistiku un uzlabot drošību uz ceļa. “Tieši tādēļ rīt visas Eiropas Savienības dalībvalstis kopīgiem spēkiem strādās, lai realizētu ambiciozo mērķi – aizvadīt šo dienu uz Eiropas ceļiem bez neviena ceļu satiksmes negadījuma ar bojā gājušajiem un smagi ievainotajiem cilvēkiem, tādējādi padarot šo dienu par drošāko dienu ceļu satiksmē,” informē likumsargu pārstāvji.

Reidu laikā pastiprināta uzmanība tiks pievērsta mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem, bērnu sēdeklīšu un drošības jostu lietojumam. Tāpat likumsargi veiks pastiprinātu ātruma kontroli. Īpaša uzmanība tik pievērsta vadītāju, kuri pie transportlīdzekļa stūres sēdušies reibuma stāvoklī, atklāšanai.

Valsts policija aicina piedalīties šīs dienas mērķa realizēšanā, apzinoties, ka ikviena pozitīva darbība ir solis tuvāk pārmaiņām.

Save

18 komentāri