Komentāri

Pirmie darba režīmā tiks ieslēgti fotoradari uz ceļa Rīga–Jelgava pie pagrieziena uz Brankām un uz jaunā autoceļa Rīga–Koknese pie satiksmes mezgla ar ceļu Inciems–Sigulda–Ķegums.

Pašlaik uzstādīti jau vairāk nekā desmit stacionārie radari. Līdz šim radari darbojās testa režīmā un paziņojumi autovadītājiem netika sūtīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt turpmāk informācija par fiksētajiem pārkāpumiem tiks sūtīta Valsts policijai lēmuma pieņemšanai, un autovadītāji saņems paziņojumu par fiksēto pārkāpumu.

Vēl kāds jaunums, kuru CSDD izstrādājusi tieši autobraucēju ērtībām, ir iespēja fotoradaru fiksētās soda kvītis saņemt e-pastā, nevis, kā iepriekš, dodoties uz pastu pēc ierakstītas vēstules no policijas.

Sīkāku informāciju par šo jaunumu varat saņemt Ceļu satiksmes drošības direkcijas e-pakalpojumu portālā, kur arī iespējams veikt atzīmi, par soda kvīts saņemšanas veidu. Ja nu tomēr gribat sevi pasargāt no kādas ļoti dārgas fotogrāfijas saņemšanas, atcerieties, ka fotoradars nefotografē tos braucējus, kuri ievēro atļauto braukšanas ātrumu.

Lūk, karte ar stacionāro fotoradaru atrašanās vietām!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl