Komentāri

Sestdien, 29. aprīlī, Rīgā atklāta moto sezona. Lai gan laika apstākļi nebija īpaši piemēroti, uz sezonas atklāšanas pasākumu bija sabraukuši motociklisti no visas Latvijas un arī no citām valstīm.

Pulcēšanās laikā pie tirdzniecības centra ”Mols”, lija pamatīgs lietus un gaisa temperatūra bija tikai dažus grādus virs nulles. Pāris stundu laikā, motobraucēji tomēr spēja sapulcēties un parādes braucienā pa pilsētu jau devās ap tūkstotis spēkratu. Dažāda lieluma, dažādās krāsās un skaņās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Slikto laika apstākļu dēļ parādes braucienu gan vēroja krietni mazāks skaits interesentu. Kolonna izstiepās vairāku kilometru gara un brauciens noslēdzās Krastmalā, kur tradicionāli notika veiklības braucieni, un paraugdemonstrējumi, tika izrādīta tehnika un uz skatuves uzstājās mūziķi. Motociklus aplūkot bija ieradušies arī daudzi rīdzinieki.

Moto sezonas atklāšanas pasākums notika bez īpašiem starpgadījumiem un pēc pašu organizatoru aplēsēm tajā piedalījās 1500 motobraucēji.

FOTO!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl