Spēcīgais putenis daudzviet Rīgā apgrūtina satiksmi

Komentāri
Spēcīgais putenis daudzviet Rīgā apgrūtina satiksmi
Aculiecinieka foto

Šodien, 8. janvārī, spēcīgs sniegputenis pieputinājis Rīgas ielas. Sniegs un apledojuma veidošanās daudzviet apgrūtina braukšanu un veidojas sastrēgumi. 

Autovadītājiem jārēķinās ar papildus laiku, lai nokļūtu vēlamajā galamērķī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Līdz ar sniegputeni Rīgā uzsākta ielu, tiltu un satiksmes pārvadu tīrīšana un kaisīšana ar pretslīdes materiāliem, uzturēšanas uzņēmumi darbā iesaistījuši visas specializētās tehnikas vienības – kaisīšanas mašīnas, autogreiderus un traktorbirstes,” portālu Skaties.lv informē Rīgas domes Satiksmes departamenta, komunikāciju speciāliste Ilze Dišlere.

Sekojot līdzi sinoptiķu prognozēm, intensīva snigšana turpināsies arī vakarā un naktī, slapjš sniegs mīsies ar lietu, autovadītāji šajā laikā aicināti būt īpaši piesardzīgi un pievērst lielāku uzmanību braukšanas ātruma izvēlei.

Pie laika apstākļiem, kad gaisa temperatūra paaugstinās un ik pa laikam snieg slapjš sniegs, līst lietus uz ielām īsā laikā var veidoties satiksmei bīstams apledojums. Līdz ar to, aicināti ievērot drošu distanci un izvēlēties ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu.

Laika ziņas

Lasi vēl