Šorīt daudzviet Latvijā apgrūtināta braukšana

Komentāri
Šorīt daudzviet Latvijā apgrūtināta braukšana
FOTO: LETA

Šorīt visos Latvijas reģionos veidojas apledojums uz atsevišķiem ceļu posmiem, liecina VAS Latvijas valsts ceļi apkopotā operatīvā informācija.

Apledojums veidojas uz Rīgas apvedceļa un uz lielajām šosejām Rīgas tuvumā, savukārt visā garumā slidena var būt Ventspils šoseja un Jelgavas šoseja. Tāpat visā garumā var būt apledojis ceļš, pa kuru var aizbraukt no Pļaviņām līdz Gulbenei un no Gulbenes līdz Smiltenei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apledojums veidojas arī uz valsts nozīmes autoceļiem Daugavpils, Valkas, Liepājas un Kuldīgas apkaimēs.

Savukārt vietējās nozīmes ceļi šorīt ir sniegoti visā Latvijā, izņemot Kuldīgas, Liepājs, Tukuma un Ventspils apkaimes.

Ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 105 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības, kas kopš plkst.3.30 veic sniega tīrīšanu un slideno posmu kaisīšanu.

Latvijas valsts ceļi aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

Rīgā šorīt braukšanas apstākļi pa lielajām ielām ir apmierinoši, taču mazākās ielas aizvien ir sniegotas un slidenas. Pirms neilga brīža galvaspilsētas centrā vēl nedaudz sniga, bet patlaban snigšana ir gandrīz mitējusies.

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl