Šorīt braukšanas apstākļi apgrūtināti uz visiem autoceļiem Latvijā

0 Komentāru
Šorīt braukšanas apstākļi apgrūtināti uz visiem autoceļiem Latvijā
Foto: LETA

Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi uz galvenajiem autoceļiem visā Latvijā, liecina Latvijas Valsts ceļu (LVC) operatīvā informācija.

Apgrūtināta braukšana miglas un apledojuma dēļ Vidzemē ir pa autoceļiem Rīga – Ainaži, Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene), Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka), Rīgas apvedceļš. Ceļi tiek kaisīti.

Latgalē pa autoceļiem Rīga – Daugavpils – Krāslava – Baltkrievijas robeža (Paternieki), Jēkabpils – Rēzekne – Ludza – Krievijas robeža (Terehova), Krievijas robeža (Grebņeva) – Rēzekne – Daugavpils – Lietuvas robeža (Medumi), Daugavpils un Rēzeknes apvedceļi.

Braukšana apgrūtināta arī pa autoceļiem Rīga – Bauska – Lietuvas robeža (Grenctāle) un Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža (Meitene). Šajās vietās nedaudz līst, ir sniegots, ceļu posmi tiek tīrīti un kaisīti atkārtoti.

Savukārt Kurzemē Rīga – Skulte – Liepāja, Rīga – Ventspils un Talsi – Stende – Kuldīga.

Tāpat apgrūtināta braukšana ir pa visiem reģionālajiem ceļiem Latvijā.

Ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 165 Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības, kas, sākot jau no trijiem rītā, veic slideno posmu kaisīšanu un brauktuvju attīrīšanu no sniega.

Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, autovadītāji tiek aicināti izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri. LVC atgādina, ka ziemas uzturēšanas līmenis dažādas nozīmes autoceļiem ir atšķirīgs.

0 Komentāru