Komentāri
Šorīt braukšanas apstākļi apgrūtināti uz visiem autoceļiem Latvijā
Foto: LETA

Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi uz galvenajiem autoceļiem visā Latvijā, liecina Latvijas Valsts ceļu (LVC) operatīvā informācija.

Apgrūtināta braukšana miglas un apledojuma dēļ Vidzemē ir pa autoceļiem Rīga – Ainaži, Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene), Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka), Rīgas apvedceļš. Ceļi tiek kaisīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latgalē pa autoceļiem Rīga – Daugavpils – Krāslava – Baltkrievijas robeža (Paternieki), Jēkabpils – Rēzekne – Ludza – Krievijas robeža (Terehova), Krievijas robeža (Grebņeva) – Rēzekne – Daugavpils – Lietuvas robeža (Medumi), Daugavpils un Rēzeknes apvedceļi.

Braukšana apgrūtināta arī pa autoceļiem Rīga – Bauska – Lietuvas robeža (Grenctāle) un Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža (Meitene). Šajās vietās nedaudz līst, ir sniegots, ceļu posmi tiek tīrīti un kaisīti atkārtoti.

Savukārt Kurzemē Rīga – Skulte – Liepāja, Rīga – Ventspils un Talsi – Stende – Kuldīga.

Tāpat apgrūtināta braukšana ir pa visiem reģionālajiem ceļiem Latvijā.

Ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 165 Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības, kas, sākot jau no trijiem rītā, veic slideno posmu kaisīšanu un brauktuvju attīrīšanu no sniega.

Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, autovadītāji tiek aicināti izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri. LVC atgādina, ka ziemas uzturēšanas līmenis dažādas nozīmes autoceļiem ir atšķirīgs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl