Šonedēļ autovadītāji Rīgā varēs bez maksas pārbaudīt savu auto

5 komentāri
Šonedēļ autovadītāji Rīgā varēs bez maksas pārbaudīt savu auto
Pasākuma devīze ir "Mēs par drošu auto!", un tā nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem (Lauris Aizupietis / f64)

Sestdien, 26. augustā, Rīgā Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) rīkos pasākumu “Tehniskās apskates nakts – 2017”, kuras laikā pārbaudi būs iespējams veikt bez maksas, informē CSDD Sabiedrisko attiecību daļa.

Pasākums sāksies no plkst. 18.00 un notiks Antenas ielā 2. CSDD norāda, ka pasākuma laikā kompetenti speciālisti būs gatavi bez maksas pārbaudīt vairāk nekā tūkstoš automobiļu.

Pasākuma devīze ir “Mēs par drošu auto!”, un tā nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu ne savu, ne arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvību.

Rīgā “Tehniskās apskates nakts” notiks sesto reizi, un iepriekšējos gados Rīgā pārbaudīti 4887 automobiļi. Ņemot vērā, ka Rīgā parasti ir ļoti liels interesentu skaits, tad CSDD aicina klientus pievērst uzmanību pasākuma apmeklēšanas kārtībai.

Ko der ievērot, dodoties uz “Tehniskās apskates nakti”?

  • nav paredzēta iepriekšēja pierakstīšanās Rīgā uz auto diagnostiku, automašīnu plūsma tiks regulēta ar rindu sistēmas tablo palīdzību;
  • bezmaksas diagnostika tiks piedāvāta tikai vieglajiem auto;
  • autovadītāji varēs veikt arī sava auto tehnisko apskati, pirms tam veicot nepieciešamos maksājumus;
  • pārbaudes rezultātā tehniskās apskates uzlīme automašīnai netiks anulēta. CSDD aicina autovadītājus viņu spēkratiem konstatētos bojājumus tuvākajā laikā novērst, tādējādi satiksmē piedaloties ar drošiem auto.

Vienlaikus pasākuma laikā apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas izglītojoši – izklaidējošās aktivitātes.

Pagājušā gadā “Tehniskās apskates nakts” pasākums Rīgā ilga gandrīz desmit stundas, kuru laikā tika pārbaudīts rekordskaits automobiļu – 1210.

Šogad pasākumi jau notikuši Cēsīs, Rēzeknē un Tukumā. Šā gada “Tehniskās apskates nakts” pasākumi noslēgsies 2. septembrī jaunajā Siguldas tehniskās apskates stacijā. Siguldā auto diagnostiku varēs veikt tikai pēc iepriekšējā pieraksta, un to varēs izdarīt CSDD e-pakalpojumos, kā arī CSDD klientu apkalpošanas centros.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl