Šogad samazinājies avārijās bojāgājušo skaits uz Latvijas ceļiem. Policija liela radarus un netrafarētos auto

4 komentāri

Šogad būtiski samazinājies avārijās bojāgājušo skaits uz Latvijas ceļiem. Valsts policijā uzskata, ka tas ir rezultāts pirms vairākiem gadiem apstiprinātajam plānam cīņai ar pārgalvīgiem braucējiem.

Pēdējais tā punkts izpildīts tagad – no otrdienas, 21. novembra, uz valsts ceļiem satiksmes uzraudzību sāk 12 jauni pārvietojamie fotoradari. Tiem vēl jāpieskaita 57 stacionārie radari.

Policija uzskata, ka būtisku pienesumu vidējā ātruma samazināšanai devuši arī netrafarētie policijas auto, kas patrulē uz ceļiem. Tāda būšot arī pārvietojamo fotoradaru misija – nevis sodīt šoferus, bet panākt braukšanas ātruma ievērošanu tā sauktajos melnajos punktos vai, piemēram, skolu tuvumā.

Policijas mērķis ir līdz 2020. gadam uz pusi samazināt avārijās bojāgājušo skaitu. Šobrīd viss liecina, ka to izdosies panākt, jo šis būs kārtējais gads, kad bojāgājušo skaits samazināsies līdz vēsturiski zemākajam līmenim.

Tomēr daži autobraucēji pamanīs pārsteigt ar savu pārgalvību. Policija publicējusi fotoradara attēlu, kurā fiksēts “BMW” vadītājs, kas Ikšķiles novadā pa šoseju traucies ar ātrumu 213 kilometri stundā – vietā, kur atļauts braukt ar maksimums 90 kilometriem. Turklāt pārkāpums noticis ar spēkratu, kuram nav derīgas tehniskas pases. Autobraucējam piemērots 360 eiro sods.

TOP komentāri

 • Rudaks Rolands
  0 0 0

  Rudaks Rolands

  Oj bļe varēt padomat tie cilvēki kas aizbrauca uz Uk un citām vietiņām ir ar tiesībām.
 • Jānis Ludbergs
  0 0 0

  Jānis Ludbergs

  Vismaz ir dažas mantiņas ar ko lielīties, bet vajag tak' sevi palielīt !
 • Lienīte Pētersone
  0 0 0

  Lienīte Pētersone

  Cilvēki vienkārši Latvijā mazāk ? nav kam taisīt avārijas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl