Šoferīt, rēķinies! Eurobasket laikā Rīgā būs satiksmes ierobežojumi

Komentāri

Eiropas čempionāta basketbolā laikā galvaspilsētā Arēnas Rīga apkaimē sagaidāms vairāk cilvēku nekā parasti, un autovadītājiem ir jārēķinās arī ar satiksmes ierobežojumiem, raidījumā 900 sekundes atzina Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps.

Rīgā basketbola čempionāta laikā tiek sagaidīti pieci tūkstošui igauņu un deviņi tūkstoši lietuviešu basketbola līdzjutēju.

Skaties video un uzzini, ar ko rēķināties šoferiem!

Eiropas čempionāta D apakšgrupas spēles no 5. līdz 10. septembrim norisināsies Rīgā. Tajā Latvija sacentīsies ar Čehiju, Ukrainu, Beļģiju, Lietuvu un Igauniju.

Savukārt basketbola izlases sastāvu vari aplūkot šeit!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl