Šoferīt, rēķinies ar sastrēgumiem! Visā Latvijā tiek veikti autoceļu remontdarbi

1 komentārs
Šoferīt, rēķinies ar sastrēgumiem! Visā Latvijā tiek veikti autoceļu remontdarbi
FOTO: LETA

Valsts autoceļu tīklā vairākos būvobjektos ir atsākti remontdarbi un sākts bedru masveida remonts, tāpēc autovadītāji tiek aicināti rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un garāku ceļā pavadīto laiku.

Būvdarbi ir atsākti uz Liepājas šosejas (A9) pār Lielupes tiltu. Satiksme tur tiek regulēta ar luksoforiem. Darbi atsākti arī Tallinas šosejas (A1) posmā no Salacgrīvas līdz Ainažiem. Tur satiksme tiek regulēta ar ceļa zīmēm, vēl bez būtiskiem satiksmes ierobežojumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līgatnē, Vidzemes šosejas (A2) 63,7. km, tiek veikti pārvada pār dzelzceļu remontdarbi. Ir noteikts ātruma ierobežojums un satiksmi regulē ar luksoforiem. Līdzās tiek izbūvēts gājēju un velosipēdistu ceļš, bet šie darbi satiksmi pa autoceļu neietekmē.

Ulbrokā turpinās rotācijas apļa izbūve uz ceļiem, kas savieno Rīgu ar Tīnūžu-Kokneses ceļu. Aicinām autovadītājus būt uzmanīgiem un ievērot satiksmes organizāciju aplī.

Klaipēdas šosejas (A11) posmā no Nīcas līdz Rucavai autovadītājiem jārēķinās ar trim luksoforu posmiem, kā arī papildu pusstundu ceļā. Šo ceļa posmu iespējams apbraukt pa autoceļu Rucava-Bārta-Dubeņi-Grobiņa (P113).

Uz Rēzeknes-Daugavpils ceļa (A13) ir trīs būvdarbu posmi: pie Maltas, kur būtisku satiksmes ierobežojumu nav, no Špoģiem līdz Daugavpilij, divi posmi ar satiksmes regulētājiem un 20 km garo posmu var šķērsot nepilnā stundā. Pirms Lietuvas robežas, kur pieci luksoforu posmi, paredzamais objekta šķērsošanas laiks ir līdzīgs.

Carnikavas novadā tiek atjaunots tilts pār Langu. Ir izveidots pagaidu apbraucamais ceļš ar vienu satiksmes joslu.

Vēršam uzmanību, ka seguma atjaunošanas būvdarbi notiek autoceļa Rīgas HES-Jaunjelgava (P85) posmā no Ķeguma virzienā uz Jaunjelgavu. Lai šķērsotu septiņus luksoforu posmus, jārēķinās ar papildu pusstundu. Papildu pusstunda būs nepieciešama, arī dodoties no Vecumniekiem Neretas virzienā (P73), kur Valles apkārtnē notiek remontdarbi 13 km garumā ar sešiem luksoforu posmiem.

Būvdarbi turpinās arī citur uz valsts autoceļiem. Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.

TOP komentāri

  • Bunduls
    0 0 0

    Bunduls

    Un sakiet ludzu..kad saaks kautko darit posmaa no cesim lidz berzukrogam.tas jau sen ir rally safary latvija.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl