Šoferīt, ņem vērā, ka servisos veidojas rindas! Atlikusi nedēļa, lai nomainītu riepas

Komentāri
Šoferīt, ņem vērā, ka servisos veidojas rindas! Atlikusi nedēļa, lai nomainītu riepas
FOTO: LETA

Vēršam autobraucēju uzmanību, ka pazeminoties gaisa temperatūrai, vakaros, naktīs un agrās rīta stundās sāk uz autoceļiem sāk veidoties apledojums. Līdz 1. decembrim visiem transportlīdzekļiem jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām. 

Šobrīd autoservisos izveidojušās garas rindas, jo autovadītāji pēdējā brīdī steidz nomainīt vasaras riepas, portālu Skaties.lv informēja vairāki autovadītāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aicinām autovadītājus izvēlēties laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu. Tāpat aicinām pārliecināties par automašīnas tehnisko stāvokli, īpaši uzmanību pievēršot riepu stāvoklim un gaismu regulējumam.

Aicinām arī gājējus un velosipēdu vadītājus rūpēties par satiksmes un savu drošību, diennakts tumšajā laikā posmos, kuri nav pietiekami un vienmērīgi apgaismoti, lietot apģērbu vai vesti ar labi saskatāmiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem.

Pieredze rāda, ka ar kādu gaismu atstarojošu elementu apģērbā vai pie somas piestiprinātu atstarotāju ir par maz – autovadītājs gājēju var nepamanīt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl