Komentāri

Pirmais sniegs licis sarosīties ne vienam vien autobraucējam, turklāt daudziem dienas paiet rindās pie riepu maiņas servisiem.

Lai arī pēc likuma automašīnām ar ziemas riepām jābūt aprīkotām tikai no pirmā decembra, šobrīd doties ceļā ar braucamrīku, kas vēl joprojām aprīkots ar vasaras riepām, būtu tīrais neprāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja nu tomēr esat par to piemirsis, vai arī jūsu auto riepas jau savu nokalpojušas, lieki neriskējiet, bet dodieties taisnā ceļā uz tuvāko riepu servisu.

Kā arī neaizmirstiet par piesardzību un atcerieties, ka ikvienam autobraucējam nepieciešamas vairākas dienas vai pat nedēļas, lai pilnībā pierastu pie jaunajiem braukšanas apstākļiem.

Skaties video!

Jau vēstījām, ka vakar notikusi smaga autoavārija uz Pleskavas šosejas.

Tiek ziņots, ka satiksmes negadījums noticis netālu no Cēsīm esošajā Vaives pagastā, virzienā uz Rīgu.

Avārijā iesaistīta kravas un vieglā automašīna un, kā informē policija, ir zināms, ka viens no negadījumā iesaistītajiem cilvēkiem ir gājis bojā. Notikuma vietā strādā glābēji un šajā ceļa posmā satiksme ir daļēji bloķēta.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl