Šoferi “iegāž” apšaubāms pārkāpums, bet policija vienalga ir pret viņu

7 komentāri

Nepatīkamā situācijā nonācis kāds autovadītājs, kuru, it kā traucoties lielā ātrumā pa galvaspilsētu, noķērusi ceļu policija.

Incidents noticis, šoferim nobraucot no Dienvidu tilta, Rīgā, uz Maskavas ielu. Tilta pakājē novietotais fotoradars fiksējis ātrumu 94 km/h, kaut arī pats autovadītājs savā spēkratā iestatījis tā saukto kruīza kontroli, kas neatļauj braukt ātrāk kā 80 km/h.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Aizvainotais autovadītājs vērsies Rīgas rajona tiesā, kura atbrīvojusi vadītāju no administratīvā soda, taču Valsts policija lēmumu pārsūdzējusi, un Rīgas apgabaltiesa šo lēmumu atstājusi spēkā un saglabājusi viņam piešķirtos trīs soda punktus. Jāpiebilst, ka Valsts policija radušos starpgadījumu atteikusies komentēt.

Skaties video:

TOP komentāri

 • Mnja
  0 0 0

  Mnja

  Pasakiet,lūdzami... kas jādara lai šitādas stulbības notiktu??? 25os gados pie stūres man ne reizi nav mēģinājuši piešūt ne manu ātrumu vai kādu citu pārkāpumu... un jāatzīst- nebraucu es 100% ievērojot CSN!
 • es
 • Anatolijs
  0 0 0

  Anatolijs

  Man taja pasha vieta pie atruma 70km/h atsutija sodu ar atrumu 97km/h.ko lai dara sodu neatcela.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl