Sodīs bargāk par neatļautu iebraukšanu krustojumā

Arvien biežāk autovadītāji iebrauc krustojumā pie sarkanās gaismas signāla, tādēļ galvaspilsētā veidojas pamatīgi sastrēgumi. Šogad sodīto skaits par šo pārkāpumu palielinājies pat septiņas reizes. Lai mazinātu sastrēgumu veidošanos, policija plāno aktīvāk iesaistīties šā pārkāpuma risināšanā.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Gucci Dolars

  Gucci Dolars

  Un vel kas, ja tiešām bac visi auto,veli,mopedo braucēji ieverotu satiksmes noteikumus kurus likāt examenā...nebūtu tik liela piršana...protams par zīmēm nerunājot....te ir problēba ceļu daļai.
  Un vispār, ja es butu ceļu policists😂 blin atnemtu visiem telefonu ...un bezmaksas kursus pasniegtu uz csdd reķina bl kā jalieto telefons atrodoties virs zemes ne uz savām kājām, tobuš pie stūres😁
 • Gucci Dolars

  Gucci Dolars

  Pareizi! Neher līst krustojumā fanatiķi! Vsp krustojuma vidū jauzstāda detektors, kurš ativizē uz nafig katapultu😂
 • Vents Vīdušs

  Vents Vīdušs

  Arī braucu krustojumā, jo to dara visi. Ja neiebrauksi, tad no blakusielas, kamēr man sarkanais, sabrauks citi trīs un rezultātā stāvēsi visu rītu. Protams, cenšos nebloķēt citus, bet krustojumā stāvēt nākas bieži.
 • Kaspars Kadaks
 • Rihard Borovkov

  Rihard Borovkov

  Piedāvāju sodīt arī tos, kas sastrēguma stundās tur distances 2-3 mašīnas. Tajā pašā Brīvības ielas krustojumā, bieži, ja esi 4 vai 5, vari palikt krustojumā, jo viena vai divas mašīnas tur tādu distanci, ka tur autobuss var iebraukt.
 • Ineta Mikiņa Kārkle

  Ineta Mikiņa Kārkle

  Ar radariem nesanāca ka gribējās😂😂😂😂nu tad savādāk jākāš naudiņa no tupās tautas🙉🙉🙉🙉😂😂😂😂
 • Arnolds Silis

  Arnolds Silis

  Tas vairāk skar Rīgu, tur tiešām katrs domā par sevi.
 • fd

  fd

  Kreiso pagriezienu izpildot tikai iebraucot krustojumā ir iespējams izbraukt. Līdz pat sarkanajam signālam pretī brauc auto. Brīvas ir tikai pāris sekundes braukšanai, kad mainās gaismas starp krustojumiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!