Komentāri
Šodien atlaiž Top Gear vadītāju Klārksonu; viņa vietā varētu stāties Kriss Evans
Foto: REUTERS/SCANPIX

Raidsabiedrība BBC tomēr nolēmusi atbrīvot no darba raidījuma Top Gear vadītāju Džeremiju Klārksonu, kurš ne tikai sakāvies ar producentu, bet arī ik pa laikam nāk klajā ar rasistiskiem izteikumiem, vēsta mediji. Ar paziņojumu BBC nākšot klājā trešdien – 25. martā.

Pasaulē, iespējams, visiecienītākā autoraidījuma Top Gear pārējie vadītāji – Džeimss Meijs un Ričards Hamons – jau iepriekš paziņojuši, ka nestrādās bez sava kolēģa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidsabiedrība BBC, veicot iekšējo izmeklēšanu, secinājis, ka žurnālists ne tikai esot iesitis vienam no producentiem, bet viņam tiek pārmesti arī rasistiski uzskati, tā vēsta mediji.

BBC cer, ka Klārksona amatu turpmāk ieņems BBC strādājošais 48 gadus vecais dīdžejs, televīzijas un radio producents Kriss Evans.

Savukārt Klārksons varētu slēgt līgumu ar ASV kompāniju Netflix. Klārksona atlaišana izraisījusi plašu sašutuma vētru. Raidījuma fani pat parakstīja petīciju, lai panāktu viņa atjaunošanu Top Gear vadītāja amatā. Tā tika nogādāta uz BBC ar tanku. Saskaņā ar jaunāko informāciju petīciju vietnē change.org parakstījuši vairāk nekā 930 tūkst. cilvēku.

Lasi vēl