Komentāri
Snigšanas dēļ braukšanas apstākļi ir apgrūtināti gandrīz visā valsts teritorijā
FOTO: LETA

Pievakarē snigšanas dēļ braukšanas apstākļi ir apgrūtināti gandrīz visā valsts teritorijā, izņemot atsevišķus ceļu posmus Kurzemes un Vidzemes reģionos, liecina Latvijas Valsts ceļi (LVC) operatīvā informācija.

Kā norāda ceļu uzturētāji, šovakar un arī nakts laikā snigšana turpināsies, vietām iespējama arī migla ar redzamību no 500 līdz 1000 metriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļu uzturēšanas darbos šodien ir iesaistītas 156 Latvijas autoceļu uzturētāja ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic ceļu tīrīšanu, kaisīšanu un mazo ceļu rievošanu.

LVC vērš uzmanību uz to, ka snigšanas laikā ceļus pilnībā bez sniega uzturēt nav iespējams un intensīvākie darbi tiek veikti pēc snigšanas. Ceļi tiek tīrīti un kaisīti prioritārā secībā, sākot ar augstākas klases ceļiem, tāpat atšķiras arī dažādu ceļu uzturēšanas prasības.

LVC arī aicina autovadītājus braukt uzmanīgi un izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl