Slēgto autostāvvietu vietā būs citas, informē Ušakovs

Komentāri

Slēgto autostāvvietu vietā Rīgas dome uz atvieglotiem nosacījumiem piedāvās uzņēmējiem attīstīt biznesu citur.

Kopš gada sākuma Rīgas centrā jau ir slēgtas četras legālas un vēl 40 nelegālu autostāvvietu. Ar to, ka automašīnu novietošanas vietu palicis būtiski mazāk, ir neapmierināti gan autovadītāji, gan uzņēmēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un ne tikai autostāvvietu īpašnieki, bet, piemēram, stāvvietām blakus esošo kafejnīcu, restorānu un veikalu īpašnieki. Rīgas dome piedāvā pagaidu risinājumu.

Pēc noteikumiem visām galvaspilsētas stāvvietām ir jābūt ar cieto segumu, apzaļumotām, noteiktā attālumā no ēku logiem, bet lielākām – jābūt arī ar kanalizāciju. Tuvākajā laika būvvalde vēlreiz veiks pārbaudes centrā, bet tad ķersies arī pie autostāvvietām mikrorajonos.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl