Skumji! Pērn Latvijā strauji audzis autokatastrofu skaits

Komentāri

Traģisko avāriju dēļ Latvija iekļuvusi Eiropas valstu “melnā topa” augšgalā – uz miljons iedzīvotājiem Latvijā pagājušajā gadā reģistrēti 105 avārijās bojāgājušie. Tas ir uz pusi vairāk nekā vidēji Eiropā.

Policijā uzskata, ka antirekordu radījušas vairākas lielas avārijas. Šogad statistika esot būtiski labāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērnā gada statistikas dati atklāj baisu ainu: Latvija pārliecinoši ierindojusies ceļu drošības antitopa galvgalī. Aiz mums ir Rumānija, Bulgārija un Lietuva.

Visdrošākā situācija uz ceļiem pērn bijusi Maltā, Nīderlandē, Lielbritānijā un Zviedrijā. Tā, piemēram, Anglijā, kur ir miljoniem autovadītāju, pērn uz vienu miljonu iedzīvotāju ceļu satiksmes negadījumos bojā gājuši 28 cilvēki – Latvijā šis skaits ir trīs reizes lielāks – 105 cilvēki.

CSDD uzskata, ka pie vainas ir vairākas ļoti traģiskas avārijas, kurās pērn dzīvību zaudējuši 5 un vairāk cilvēku.

 

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl