Komentāri
Skaties, kurās vietās un cik lieli ir fiksētie ātruma rekordi uz Latvijas ceļiem
Foto: LETA

Lielākais ātruma pārkāpums, kas fiksēts ar fotoradaru, bijis autoceļa Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža (Meitene) 15 kilometrā. Tur kāds Bentley automašīnas šoferis traucies ar ātrumu 169 kilometri stundā, datus apkopojusi Valsts policija.

Savukārt apdzīvotās vietās visašākais bijis kāds Mercedes-Benz autovadītājs, kā arī kāds Volvo šoferis, kas traukušies ar ātrumu 109 km/h.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Nereti ātruma mērierīces fiksē būtiskus atļautā braukšanas ātruma pārkāpumus – kā pilsētās, tā ārpus tām,” ziņo Valsts policijas pārstāvji.

2015. gada jūnijā par pārkāpumiem tika noformēti un nosūtīti teju pieci tūkstoši protokolu par kopējo summu – 92,8 tūkstoši eiro.

Uzzini vairāk šeit:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl