Komentāri
Skaties, kurās vietās un cik lieli ir fiksētie ātruma rekordi uz Latvijas ceļiem
FOTO: LETA

Jūlijā lielākie fotoradaru fiksētie ātruma pārkāpumi fiksēti gan Rīgā, gan uz autoceļa Tīnūži–Koknese. Ārpus apdzīvotas vietas kāds Land rover vadītājs ātrumu pārsniedzis par 74 km/h, braucot ar 164km/h. Savukārt apdzīvotā vietā Lielirbes ielā kāds VW Golf automašīnas vadītājs atļauto 50 km/h vietā braucis ar ātrumu 111 km/h.

Nereti ātruma mērierīces fiksē būtiskus atļautā braukšanas ātruma pārkāpumus – kā pilsētās, tā ārpus tām. Turpmāk redzamajās infografikās ik mēnesi apkopoti lielākie fiksētie ātruma pārkāpumu gadījumi. Tajās atainota informācija par automašīnu markām, ar kādām pastrādāts pārkāpums, ierīces fiksēto ātrumu, kā arī notikuma vietu u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar katra mēneša ātruma pārkāpumu TOP5 varat iepazīties turpmāk.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl