Komentāri
Skaties divreiz: šogad avārijās cietuši jau 12 motobraucēji, bet viens gājis bojā
FOTO: LETA

Atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, nepareiza situācijas izvērtēšana un slikta mototransporta redzamība ir galvenie iemesli mototransporta satiksmes negadījumiem – to apstiprina gan apdrošināšanas sabiedrības BALTA rīcībā esošā informācija, gan Drošas braukšanas skolas praktiskā pieredze.

Lai gan motosezona oficiāli vēl nav atklāta, apdrošinātājs jau saņēmis trīs OCTA atlīdzības pieteikumus par zaudējumiem, kas radušies sadursmes ar motociklu dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atlīdzība tiek prasīta par spēkrata bojājumiem, medicīniskajiem izdevumiem un mantiskajiem zaudējumiem

Tuvojoties motosezonas atklāšanai, ceļu satiksmes dalībniekiem jābūt īpaši uzmanīgiem – jāievēro atbilstošu braukšanas ātrumu, adekvāti jānovērtē situāciju uz ceļa un, protams, jāskatās divreiz, lai neapdraudētu nedz sevi, nedz citus.

Lai gan oficiālā motosezonas atklāšana Latvijā plānota tikai 30. aprīlī, mototransportu ielās redzam arvien biežāk.

Ceļu satiksmes negadījumi, kuros iesaistīts motocikls, nereti saistīti ar izrādīšanos, nepieredzējušam motociklistam liekot rīkoties muļķīgi.

Motociklistam vienmēr jābūt gatavam laikus atpazīt bīstamas situācijas un reaģēt tajās, jābūt gatavam piekāpties, dodot ceļu. Ievērojiet distanci un intervālu, brauciet ar tādu ātrumu, kas nepārsteidz citus satiksmes dalībniekus.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes un drošības direkcijas datiem pērn Latvijā bojā gājuši 11 mopēda vai motociklu vadītāji, bet ievainoti 306 motociklu vai mopēdu vadītāji, savukārt šā gada pirmajā ceturksnī ievainoti 12 mopēda vai motocikla vadītāji, bet bojā gājis viens.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl