Siguldā top pirmā velo iela Latvijā, kur priekšroka būs riteņbraucējiem

Velo ielā auto ir viesis! Ar šādu saukli Siguldā uzsākts pirmais velo ielas pilotprojekts Latvijā. Šī būs iela, kur priekšroka pārvietoties pa brauktuvi būs velosipēdiem, nevis automašīnām. Velo iela Siguldā tiks atklāta pēc nedēļas un šorīt mums ir iespēja ielūkoties, kā viss izskatīsies.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Solveiga Arturs Sigulda

  Solveiga Arturs Sigulda

  Kapēc mīļie cilvēki pirms uzsākt šito stulbumu "ielas pārbūvi" aptaujāt iedzīvotājus vai vispār kādam būs labums no šitās naudas izmežšanas
  Būs labums kādam noteikti kabatā labs cipars ieripoja tagad citādi šito stulbumu es nevaru izskaidrot 🤢🤢🤢🤮
 • Solveiga Arturs Sigulda

  Solveiga Arturs Sigulda

  Stulbumam nav robežu
  Kurš šito izdomāja? Pataisa ielas par invalīdupilsētu
  Tā jau sasprauž visur 30 zīmes nē vēl pa maz tagad priekš bomžiem atvēl vesalu ielu lai tie var dragāt ar saviem zagtajiem veļukiem
  Normāls cilvēks tur nevrauks tāpat
  Fui fui fui
 • Maris Zondaks

  Maris Zondaks

  lai jau būtu, tad tikai velo iela, bet šobrīd skrienam vilcienam pa priekšu, ja jau nav normatīvu un arī apzīmējumi nav pēc noteikumiem, ja kāds uzbrauks uz tā riteņbraucēja, pēc kuriem punktiem būs pierādāma kāda vaina?
 • Raibais s.

  Raibais s.

  Zemē nomesta liela nauda. Un izskatās idiotiski ar tiem stabiņiem. Pils ielā nu nebija problēmu ar velo, vienīgi, ja kāds auto, pārkāpjot noteikumus ir apstājies malā. Ko vajag- veloceliņu gar šoseju līdz Lauķenei. Vieta ir. Un līdz Kaķītim. Vietas nav uz tilta. Jāceļ velo tiltiņš blakus šosejai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!