Komentāri

2011. gadā zem izsoles āmura nonāca Maigas kundzei piederoša automašīna. Spēkrats veiksmīgi pārdots un nonācis jaunā īpašnieka rokās, taču soda kvītis par ātruma pārkāpšanu aizvien tika sūtītas Maigas kundzei.

Automašīna pēc izsoles nonāca kāda ”spēka struktūrās” strādājoša darbinieka īpašumā. Paiet laiks, un nu jau uz bijušās saimnieces Maigas adresi sāk pienākt administratīvā soda kvītis par ātruma pārsniegšanu. Kundze par to ziņo jaunajam autoīpašniekam un elektroniski pārsūta administratīvos protokolus, taču saskaņā ar Maigas pausto vīrietis iebilst, ka neko nezina par šādiem ātruma pārkāpumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ātruma pārkāpumi ir vairāki, un tie ir veikti 2012. gada vasarā. Parāds nav brālis, un par tiem tika sākta arī soda piespiedu piedziņa. Ja Maiga nesamaksā šo parādu, tiek bloķēts viņas konts. Līdz ar to Maigai nekas cits nav atlicis, kā viens samaksāt soda naudu par pārkāpumiem, ar kuriem viņai nav nekāda sakara.

Izrādās, ka Latvijā tāda situācija pēc izsolēm var gadīties. Tā var sanākt, ja auto, kurš jau ir pārdots, bet vēl nav pārreģistrēts CSDD, tomēr tiek izmantots ceļu satiksmē. Ja reiz automobilis joprojām reģistrēts uz iepriekšējā īpašnieka vārda, neesot nekāds brīnums, ka soda kvītis saņem automobiļa īpašnieks “uz papīra”.

Kad Bez Tabu sazinās ar automašīnas jauno īpašnieku, viņš apstiprina, ka tie ir viņam pienākušies sodi. Tāpat viņš stāsta, ka automobiļa pārreģistrācija esot neizdevusies CSDD birokrātijas dēļ, kas esot gribējuši vairākus dokumentus, kuru neesot bijis.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl